16512

قرص اسلیم کوئیک گل دارو - 30 عددیشناسه کالا: 2053

 • رضایت خرید :75%
آماده ارسال از 0 روز آینده

این کالا در حال حاضر در انبار موجود ، آماده پردازش و ارسال است

۴۰,۰۰۰ ۴۰,۰۰۰ تومان
%
 • برند : گل دارو
 • خواص : اثر مثبت بر روی مراکز اشتها در مغز و وقفه در انتقال حس گرسنگی، پایین آورنده چربی و کلسترول خون، کاهش‎ دهنده وزن و کم ‎کننده اشتها، افزایش سوخت و ساز چربی، کاهش چربی ‎های دور شکم، کاهش استعداد به دیابت
 • ترکیبات : اندام هوائی کرفس، پودر بذر کرفس، عصاره خشک اندام هوائی شوید، پودر بذر شبت (شوید)، عصاره خشک برگ چای سبز و...
 • دستور مصرف : روزی 3 بار هر بار 1 قرص روکش‎دار اسلیم کوئیک نیم ساعت قبل از صرف غذا با کمی آب میل شود. با توجه به میزان وزن بدن می‎توان مقدار مصرف دارو را به روزی 3 بار هر بار 2 قرص افزایش داد. مصرف دارو به مدت3 ماه تا حصول وزن مطلوب توصیه می‎شود.

نقد و بررسی اجمالی قرص اسلیم کوئیک گل دارو - 30 عددی

قرص اسلیم کوئیک گل دارو

ترکیبات موجود در قرص اسلیم کوئیک گل دارو با افزایش سوخت و ساز چربی، علاوه بر کاهش چربی‌های خون، از جذب چربی در روده پیشگیری می‌کند. همچنین با اثر بر روی مراکز اشتها در مغز موجب وقفه در انتقال حس گرسنگی می‌شود.

نقد و بررسی قرص اسلیم کوئیک گل دارو

افزایش وزن و چاقی یک روزه به وجود نمی‌آید، که بخواهیم یک روزه آنرا برطرف کنیم. بسیاری از افراد چاق و دارای اضافه وزن می‌خواهند در مدت زمان کوتاهی از طریق روش‌های اصولی و غیر اصولی، وزن خود را کم کنند، در حالیکه کاهش وزن به یکباره می‌تواند صدمات جبران ناپذیری به بدن بزند. اگر از محصولات کاهش دهنده اشتها انتظارات غیر معقول دارید و به دنبال کاهش وزن در یک ماه هستید، پیشنهاد می‌کنیم استفاده از قرص اسلیم کوئیک گل دارو را کنار بگذارید. برای کاهش لاغری علاوه بر محصولات درمانی همکاری خود فرد بیشترین تاثیر را در کاهش وزن دارد.

کاهش وزن با قرص اسلیم کوئیک گل دارو

آیا قرص اسلیم کوئیک گل دارو لاغر می‌کند؟

قرص اسلیم کوئیک گل دارو که به عنوان قرص لاغری گیاهی معروف است، یکی از محصولات ایرانی است که توسط شرکت گل دارو برای کاهش وزن و کم کردن اشتها تولید و عرضه شده است. این قرص از عصاره خشک بذر کرفس، گیاه و بذر شوید و چای سبز تشکیل شده است. این ترکیبات با 3 اثرگذاری بسیار مهم باعث لاغری می شوند:

 1. سوخت و ساز چربی را افزایش داده و چربی خون را نیز کاهش می‌دهد
 2. از جذب چربی در روده پیشگیری می‌کند.
 3. اسانس‌های کرفس و شوید بر روی مراکز احساس گرسنگی تاثیر گذاشته و به کاهش اشتها می‌انجامد.

بنابراین با مصرف این قرص هم از پرخوری و اشتهای شما جلوگیری می‌شود، هم به افزایش سوخت و ساز و در نتیجه چربی سوزی بدن کمک می‌شود و هم از جذب چربی و کربوهیدارات های جدید جلوگیری خواهد شد.

قرص گیاهی لاغری

کاهش وزن با چای سبز

از اثرات مثبت چای سبز می‌توان به کاهش قابل توجه میزان کلسترول خون اشاره کرد. به ویژه آنکه چای سبز باعث کاهش میزان کلسترول بد و افزایش میزان کلسترول خوب می‌شود. همچنین دارای موادی به نام پلی فنول بوده که موجب افزایش حرارت بدن شده و به افزایش سوخت و ساز بدن کمک می‌کند.

چای سبز و لاغری

تقویت انسولین یکی دیگر از خواص مثبت چای سبز است. مقاومت به انسولین، بخشی از سندرم متابولیکی است که با تجمع چربی دور ناحیه شکم همراه بوده و موجب افزایش تولید چربی و ذخیره شدن آن در بدن، می‌شود. چای سبز با افزایش سوخت و ساز چربی در کبد، میزان چربی در حفره شکم را کاهش داده و کاهش چربی‌های مضر دور کمر را به دنبال دارد. چای سبز از ترکیبات چربی سوز قرص اسلیم کوئیک است که وجب کاهش چربی در دور کمر می‌شود، همچنین استعداد به دیابت را کاهش می‌دهد.

انواع داروهای لاغری

داروهای لاغری به به چند گروه تقسیم می‌شوند: داروهای کاهش دهنده اشتها، داروهای جلوگیری کننده از جذب چربی در دستگاه گوارش، سوزاننده چربی و افزایش دهنده سوخت وساز بدن، داروهای گیاهی و ملین‌ها.

جلوگیری از جذب چربی غذا

زمانی که غذا هنوز درون دستگاه گوارش است، ذرات چربی آن را جذب کرده و بدون هضم وارد مدفوع می‌کند. ذرات چربی غذا میسل نام دارند. این داروها به ذرات چربی یا همان میسل متصل شده و مانع جذب آنها در دستگاه گوارش می‌شوند. بنابراین مصرف این داروها موجب تجزیه نشدن چربی‌ها در روده و منجر به اسهال می‌شوند. چون این داروها جذب نمی‌شوند پس عوارض کمتری نیز دارند. ولی باید دقت کرد که مصرف این دسته از داروها در طولانی مدت می‌تواند عوارض خود را بر روی سلامت بدن بگذارند. همراه با دفع چربی منجر به دفع ویتامین‌های محلول در چربی ( D، E، A، K) نیز می‌شود و احتمال ابتلا به سوء تغذیه را افزایش می‌دهد. چنانچه از داروهای دفع چربی استفاده می‌کنید حتما به عنوان مکمل، ویتامین‌های محلول در چربی نیز مصرف کنید.

قرص اسلیم کوئیک گل دارو

آیا چربی سوزها موثرند؟

چربی سوزی یکی از روش‌های کارآمد رفع چاقی است که هدفشان سوختن چربی‌ها به همراه ارتقاء سطح سلامت و حفظ شکل ظاهری بدن است. بسیاری از مردم از این مواد در رژیم غذایی خود استفاده می‌کنند تا چربی‌ها را هرچه سریع تر از بین ببرند و وزن خود را کاهش دهند. همچنین برخی بدنسازان از چربی سوز‌ها استفاده می‌کنند تا لایه رویی چربی را از بین ببرند و بدنی کات و خشک داشته باشند. اکثر چربی سوز‌ها محرک هستند، به این معنا که سرعت متابولیسم و سوخت و ساز بدن را افزایش می‌دهند تا بدن را برای تولید انرژی بیشتر تشویق کنند.


ویژگی های قرص اسلیم کوئیک گل دارو

 • اثر مثبت بر روی مراکز اشتها در مغز و وقفه در انتقال حس گرسنگی
 • پایین آورنده چربی و کلسترول خون
 • کاهش‎ دهنده وزن و کم ‎کننده اشتها
 • افزایش سوخت و ساز چربی
 • کاهش چربی ‎های دور شکم
 • کاهش استعداد به دیابت

ترکیبات قرص اسلیم کوئیک

بذر کرفس حاوی اسانس شامل: لیمونن و بتاسلنین، فلاونوئید شامل: آپی ئین و ایزو کوئرستین، فورانوکومارین‎ها شامل: برگاپتن و ایزو ایمپراتورین.

گیاه و بذر شوید حاوی اسانس: کارون و دیل آپیول و فنالیدها، فورانو کومارین‎ها شامل: برگاپتن و هیدروکسی کومارین‎ها شامل: امیلی فرون،

چای سبز حاوی الکالوئیدهای پورین شامل: کافئین، تئوبرومین و تئوفیلین، ساپونین‎های تری ترپنی شامل: بارینگتوژنول C و کاتشین‎ها شامل الیگومریک، کینونها، اپی گالوکاتشین، پلی فنل‎های مختلف و فلاونوئیدها شامل: کوئرستین، کامفرول و میریستین و مشتقات اسید کافئیک شامل: کلروژنیک اسید و تئوگالین، اسانس شامل: لینالول، لاکتوز، نشاسته ذرت، اوسیل، استئارات منیزیم، ماده رنگی طبیعی کورکومین زردچوبه


چطور مصرف کنیم

روزی 3 بار هر بار 1 قرص روکش‎دار اسلیم کوئیک نیم ساعت قبل از صرف غذا با کمی آب میل شود. با توجه به میزان وزن بدن می‎توان مقدار مصرف دارو را به روزی 3 بار هر بار 2 قرص افزایش داد. مصرف دارو به مدت3 ماه تا حصول وزن مطلوب توصیه می‎شود. بعد از مدت 3 ماه اگر هنوز وزن ایده آل حاصل نشده باشد مصرف دارو زیر نظر پزشک توصیه می‎شود.


لطفا دقت کنید

کسانی که نسبت به داروهای گیاهی حساسیت دارند و یا از داروهای کاهش دهنده فشار خون استفاده می‎نمایند باید این دارو را با احتیاط و زیر نظر پزشک معالج مصرف نمایند.

در اوایل مصرف دارو ممکن است به ندرت در افرادی که دارای معده حساس می‌باشند اختلالات ملایم گوارشی بروز نماید که پس از مدتی از بین می‌رود.

مصرف این دارو در دوران بارداری توصیه نشده و استفاده از آن در زمان شیردهی زیر نظر پزشک معالج انجام شود.

متخصصان دارویی توصیه می‌کنند که این دارو‌ها را در افراد مسن و کودکان نباید استفاده کرد.

دارو دور از دسترس اطفال نگهداری شود.


جدول ترکیبات قرص اسلیم کوئیک گل دارو

ترکیبات در هر قرص عصاره خشکمقدار بر حسب میلی‎گرم
اندام هوائی کرفس10 میلی‎گرم
پودر بذر کرفس10 میلی‎گرم
عصاره خشک اندام هوائی شوید20 میلی‎گرم
پودر بذر شبت (شوید)20 میلی‎گرم
عصاره خشک برگ چای سبز190 میلی‎گرم

مشخصات فنی قرص اسلیم کوئیک گل دارو - 30 عددی

ویژگی های محصول

 • برند
  گل دارو
 • خواص
  اثر مثبت بر روی مراکز اشتها در مغز و وقفه در انتقال حس گرسنگی، پایین آورنده چربی و کلسترول خون، کاهش‎ دهنده وزن و کم ‎کننده اشتها، افزایش سوخت و ساز چربی، کاهش چربی ‎های دور شکم، کاهش استعداد به دیابت
 • ترکیبات
  اندام هوائی کرفس، پودر بذر کرفس، عصاره خشک اندام هوائی شوید، پودر بذر شبت (شوید)، عصاره خشک برگ چای سبز و...
 • دستور مصرف
  روزی 3 بار هر بار 1 قرص روکش‎دار اسلیم کوئیک نیم ساعت قبل از صرف غذا با کمی آب میل شود. با توجه به میزان وزن بدن می‎توان مقدار مصرف دارو را به روزی 3 بار هر بار 2 قرص افزایش داد. مصرف دارو به مدت3 ماه تا حصول وزن مطلوب توصیه می‎شود.
 • دسته
  تقویت سیستم ایمنی بدن کاهش وزن - افزایش وزن

نظرات کاربران برای: قرص اسلیم کوئیک گل دارو - 30 عددی

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا از خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

افزودن نظر جدید