16512

قرص والی فلور نیاک - 30 عددیشناسه کالا: 2383

 • رضایت خرید :75%
آماده ارسال از 0 روز آینده

این کالا در حال حاضر در انبار موجود ، آماده پردازش و ارسال است

۵۵,۰۰۰ ۵۵,۰۰۰ تومان
%
 • برند : نیاک
 • خواص : کاهش اضطراب و استرس، کاهش اسپاسم ها و مشکلات گوارشی ناشی از استرس، بهبود کیفیت خواب، رفع اختلالات خواب، کاملاً گیاهی
 • ترکیبات : عصاره سنبل الطیب و گل ساعتی
 • دستور مصرف : به عنوان آرام بخش روزی 2 بار و هر بار 1 قرص، به عنوان خواب آور، 1 تا 2 قرص نیم ساعت قبل از خواب و در درمان اسپاسم های گوارشی 1 قرص دو بار در روز مصرف شود

نقد و بررسی اجمالی قرص والی فلور نیاک - 30 عددی

قرص والی فلور نیاک

قرص والی فلور نیاک آرام بخش و خواب آور بوده و حاوی عصاره‌های والریان (سنبل الطیب) و پاسیفلور (گل ساعتی) است.

اضطراب یا تشویش عبارت است از یک احساس منتشر، ناخوشایند و مبهم هراس و نگرانی با منشأ ناشناخته، که به فرد دست می‌دهد و شامل عدم اطمینان، درماندگی و برانگیختگی فیزیولوژی است. قرص والی فلور نیاک به عنوان داروی مضعف سیستم اعصاب مرکزی (CNS) عمل می‌کند. والرینیک اسید سنبل الطیب احتمالا باعث وقفه در سیستم آنزیمی مسئول کاتابولیسم گابا (GABA) می‌شود. همچنین مالتول و اتیل مالتول گل ساعتی احتمالا دارای اثرات آرام بخش روی سیستم اعصاب مرکزی (CNS) هستند. عصاره ریشه ریزوم سنبل الطیب با اتصال به گیرنده‌های گابا، آدنوزین، باربیتورات و بنزودیازپین موجب آثار آرام بخش عصبی می‌شود، عصاره تام آبی و الکلی این گیاه به گیرنده‌های گابا A تمایل نشان می‌دهند. مواد مؤثره عصاره والریان، اسید والرینیک و والپوتریاتها هستند. در مورد عصاره پاسیفلور هنوز ترکیب خاصی به عنوان مسئول اثرات سداتیوهیپنوتیکی آن مشخص نشده است. اما در تحقیقات فیتوشیمیایی در عصاره گیاه مذکور فلاونوئیدی کومارین و اومبیلیفرون شده است.

عصاره والرین حاوی اسید والرینیک و الپوتریانها است. تحقیقات نشان داده است که عصاره تام این گیاه اثر بسیار بالاتری تا تک تک اجزای فرآورده دارد. در عصاره پاسیفلور هنوز ترکیب خاصی به عنوان مسئول اثرات مشخص نشده است. اما در تحقیقات فیتوشیمیایی در عصاره گیاه مذکور وجود فلاونوئیدهای کومارین و اومییلیفرون مشخص شده است.

عصاره پاسیفلور

از سر شاخه‌های Passiflora Incarnata (گل ساعتی) تهیه می‌شود که بومی مناطق مرطوب آمریکا است و قرن‌ها توسط سرخپوستان آمریکا به عنوان آرام بخش و ضد تشنج مصرف می‌شده و در سال‌های اخیر نیز این گیاه مصرف گسترده و روز افزونی در اروپا و آمریکا پیدا کرده است.

عصاره والریان

از ریزوم و ریشه‌های گیاه Valeriana officinalis (سنبل‌الطیب) تهیه می‌شود که این گیاه بومی اروپا و مناطق گرمسیر و مرطوب آسیا بوده و مصرف این گیاه از قرن هشتم به عنوان دارو در اروپا معمول گردیده است.

اثر فارماکولوژیک

عصاره پاسیفلور موجب کاهش فعالیت لوکوموتور می‌شود. عصاره والرین و اسیدوالرینیک موجود در آن دارای اثر سداتیو است. دارو موجب بهبود کیفیت خواب شده و زمان القا خواب را کاهش می‌دهد.


ویژگی‌های قرص والی فلور نیاک

 • حاوی عصاره‌های والریان (سنبل الطیب) و پاسیفلور (گل ساعتی)
 • درمان اسپاسم‌های گوارشی ناشی از استرس‌های عصبی
 • قابل استفاده از در اضطراب و بی‌خوابی‌های ناشی از آن
 • آرام بخش و خواب آور

چطور مصرف کنیم:

به عنوان آرام بخش روزی 2 بار و هر بار 1 قرص، به عنوان خواب آور، 1 تا 2 قرص نیم ساعت قبل از خواب و در درمان اسپاسم‌های گوارشی 1 قرص دو بار در روز مصرف شود. لازم به ذکر است که شروع اثر این قرص ممکن است سریع نبوده و با تأخیر بروز کند.


لطفا دقت کنید:

مصرف این دارو، در کودکان زیر دوسال و در افراد با سابقه آلرژی غذایی وگیاهی منع شده است. نیز این دارو را نباید در زنان حامله و یا شیرده مصرف کرد. مقدار مصرف در افراد بالای 65 سال باید از مقادیر کم شروع شده و میزان مصرف‌به مرور افزایش یابد تا به حد افراد عادی برسد.

مصرف این محصول موجب تشدید آثار داروهای آرام بخش می‌شود، با داروهای ضد تشنج تداخل کرده و موجب تشدید اثرات MAO می‌شود.

عوارض جانبی والی فلور شامل بی خوابی، سردرد، آریتمی، تحریک پذیری،  برادیکاردی، آسیب کبدی، کاهش حرکات روده ای می شود.

دارو را در شرایط متعارف و دور از تابش مستقیم نور آفتاب نگهداری کنید.

دارو را در بسته بندی خود نگهداری کنید.

دارو را دور از دسترس اطفال قرار دهید.

مشخصات فنی قرص والی فلور نیاک - 30 عددی

ویژگی های محصول

 • برند
  نیاک
 • خواص
  کاهش اضطراب و استرس، کاهش اسپاسم ها و مشکلات گوارشی ناشی از استرس، بهبود کیفیت خواب، رفع اختلالات خواب، کاملاً گیاهی
 • ترکیبات
  عصاره سنبل الطیب و گل ساعتی
 • دستور مصرف
  به عنوان آرام بخش روزی 2 بار و هر بار 1 قرص، به عنوان خواب آور، 1 تا 2 قرص نیم ساعت قبل از خواب و در درمان اسپاسم های گوارشی 1 قرص دو بار در روز مصرف شود
 • دسته
  خواب آور و آرام بخش

نظرات کاربران برای: قرص والی فلور نیاک - 30 عددی

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا از خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

افزودن نظر جدید