16512

خرنوب ترکیه ایشناسه کالا: 2397

 • رضایت خرید :75%
آماده ارسال از 0 روز آینده

این کالا در حال حاضر در انبار موجود ، آماده پردازش و ارسال است

۴۲,۰۰۰ ۴۲,۰۰۰ تومان
%
 • طبیعت : گرم و خشک
 • خواص : تحرک اسپرم، ادرار آور، دفع کننده سنگ کلیه، درمان تنگی نفس، ضد اسهال، کاهش کلسترول بد و افزایش کلسترول خوب، اشتها آور، کاهش استرس
 • کیفیت : اعلاء وارداتی
 • وزن : 100 گرم

نقد و بررسی اجمالی خرنوب ترکیه ای

خرنوب

خرنوب (Carob) درختی است مانند درخت گردو و دارای گل های زرد و نوعی قرمز آتشی، و انواع مختلفی دارد، این گیاه حاوی ماده روغنی، یک ماده رنگی، دو ماده سمی سیتیزین و دیگری به نام آناژیری می باشد. میوه های آن در غلاف دراز مانند باقلا جا دارد و مزه اش شیرین است و با وجود شیرینی از دیگر شیرینی ها سردتر است، حاوی مواد قندی ولی نشاسته کمتر است، دارای ویتامین آ، ب، ث زیادی، کلسیم، منیزیوم، آهن و دارای مواد صمغی است که در آن فسفر به صورت فیتین یافت می شود که خاصیت آن خیلی بیشتر از فیتین های مصنوعی است.

در برگ های این گیاه 22 درصد تانن و در میوه آن نیز 41 درصد تانن یافت می شود. خرنوب بومی نواحی مدیترانه ست و کشورهای حوزه دریای مدیترانه از خواص درمانی بی نظیرش اطلاع کافی را داشته و در اشکال مختلف استفاده می نمایند، بطور مثال در کشور ترکیه شیره خرنوب طرفداران بیشماری دارد.

خواص خرنوب :

برگ، ساقه، ریشه و دانه این گیاه اثر مسهل و ضد کرم دارند و مصرف آن به طور زیاد قی آور و قاعده آور است. پوست این گیاه مدر و قابض، ضد کرم و در درمان سرفه و برونشیت، اسهال های ساده، استسقا و آب آوردن انساج مفید واقع می شود. برگ ها هم قابض و مقوی کبد است. میوه خشک این گیاه بسیار قابض و به علت دارا بودن مواد قندی مغذی است و به مصارف خانگی می رسد و به عنوان مقوی تصفیه کننده خون و یا حتی به عنوان تقویت کودکان و چاق شدن و اشتها آور، پودر میوه را به شیر کودکان اضافه می نمایند. مصرف خرنوب در سل ریوی توصیه نمی شود.

دم کرده خرنوب

دم کرده خرنوب : به صورت 8 تا 16 گرم ساقه، برگ، ریشه این گیاه به عنوان مسهل استفاده می شود. این دم کرده را باید در عسل یا شربت ساده مخلوط کرد.

.

روش مصرف خرنوب برای تقویت اسپرم:

 1. هفت عدد خرنوب را به چند قسمت خرد کنید. تکه های خرنوب را به یک لیتر آب در حال جوش اضافه کنید. درب کتری را ببندید و اجازه دهید به مدت 5 دقیقه با شعله ملایم، آب بجوشد. پس از 5 دقیقه شعله را خاموش کنید و اجازه دهید این جوشانده خنک شود. سپس آب را از صافی رد کنید. تکه های خرنوب را جدا کنید و جوشانده باقی مانده را کنار بگذارید. این جوشانده را به دو قسمت تقسیم کنید. به مدت هفت روز صبح ناشتا یک لیوان و شب پیش از خواب باقیمانده آن را بنوشید. از روز هشتم تنها یک لیوان پیش از خواب مصرف شود. مصرف خرنوب باید چهل روز تا سه ماه ادامه داشته باشد.
 2. در روش دوم نیاز است که خرنوب پودر شود. خرنوب را کامل پودر کنید. چهل روز صبح ناشتا یک قاشق مرباخوری خرنوب و یک قاشق غذاخوری عسل و یک لیوان شیر را ترکیب کنید و بنوشید. اگر یک قاشق مرباخوری گرده نخل خرما نر (گرد لقاح) به این ترکیب اضافه شود، تاثیر آن دو چندان خواهد بود.

مشخصات فنی خرنوب ترکیه ای

ویژگی های محصول

 • طبیعت
  گرم و خشک
 • خواص
  تحرک اسپرم، ادرار آور، دفع کننده سنگ کلیه، درمان تنگی نفس، ضد اسهال، کاهش کلسترول بد و افزایش کلسترول خوب، اشتها آور، کاهش استرس
 • کیفیت
  اعلاء وارداتی
 • وزن
  100 گرم
 • طریقه مصرف
  روش مصرف خرنوب برای تقویت اسپرم: هفت عدد خرنوب را به چند قسمت خرد کنید. تکه های خرنوب را به یک لیتر آب در حال جوش اضافه کنید. درب کتری را ببندید و اجازه دهید به مدت 5 دقیقه با شعله ملایم، آب بجوشد. پس از 5 دقیقه شعله را خاموش کنید و اجازه دهید این جوشانده خنک شود. سپس آب را از صافی رد کنید. تکه های خرنوب را جدا کنید و جوشانده باقی مانده را کنار بگذارید. این جوشانده را به دو قسمت تقسیم کنید. به مدت هفت روز صبح ناشتا یک لیوان و شب پیش از خواب باقیمانده آن را بنوشید. از روز هشتم تنها یک لیوان پیش از خواب مصرف شود. مصرف خرنوب باید چهل روز تا سه ماه ادامه داشته باشد. در روش دوم نیاز است که خرنوب پودر شود. خرنوب را کامل پودر کنید. چهل روز صبح ناشتا یک قاشق مرباخوری خرنوب و یک قاشق غذاخوری عسل و یک لیوان شیر را ترکیب کنید و بنوشید. اگر یک قاشق مرباخوری گرده نخل خرما نر (گرد لقاح) به این ترکیب اضافه شود، تاثیر آن دو چندان خواهد بود.

نظرات کاربران برای: خرنوب ترکیه ای

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا از خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

افزودن نظر جدید